Volyn Sich

 Дитячий табір «Волинська Січ» – незабутній відпочинок, яскраві враження та друзі. До наметового табору запрошуємо дітей з усього світу віком від 9 до 15 років. Головне – бажання відчути та пізнати всю силу, історію, традиції української нації, адже особлива увага приділяється справжньому козацькому побуту та вихованню.

 

 

 

 

 

 Літній табір практикує традиційну систему виховання української народної педагогіки.  Дитячий відпочинок проходить у вирі справжнього лицарського життя, сповненого українських традицій, звитяг та таємниць. За період перебування в дитячому таборі дитина не тільки навчиться новому, а і відпочине від гаджетів та комп’ютерів на свіжому повітрі. Завданням табору є оздоровлення дітей, набуття ними гармонійної фізичної та моральної форми, прищеплення дітям любові до української мови, культури, історії українського народу, вивченням на практиці звичаїв, традиційних українських ремесел, розвиток гордості за свій народ та відповідальності за його майбутнє. Основна мета Дитячого табору «Волинська Січ» забезпечити Вашим дітям прекрасний відпочинок, насичений безліччю ігор, вишколів, майстер-класів, друзів та вражень. Ми підвищуємо рівень та вагомість таборів, змінюємо психологію та уявлення про дитячий відпочинок в Україні на прикладі нашого табору.
В програмі: фізична підготовка, бойовий гопак, стрільба з луків та гвинтівок, лекційний матеріал, перегляд історично-патріотичних фільмів, плавання в озері, медична підготовка, альпінізм, туризм, походи, похідна кулінарія, рухливі ігри, естафети, козацькі забави, футбол, волейбол, вечірні бесіди біля багаття, майстер-класи, риболовля.
Контакти:  тел. +38-067-154-80-30, e-mail: tabir(@)volynsich.com , сайт: www.volynsich.com