Moya Krayina

   Ми створили табір, в якому відібрали краще для відпочинку дітей – єднання з природою, комфортні умови та цікава насичена програма для дітей віком 10-15 років. Місце розташування Дитячого табору «Моя Країна» – Шацькі озера. Всі чули про це унікальне місце, але досі не мають чіткого уявлення про прекрасну і дивовижну місцевість. Повною мірою відчути затишок можна віддалившись від шуму, створюваного натовпами відпочиваючих. Ми обрали менш людне місце для табору – берег озера Пулемецьке, яке не поступається красою Світязю та має переваги завдяки чистій воді, екологічному середовищу, наявності хвойних лісів і відсутності забруднюючих джерел.

    В програмі основи самозахисту, стрільба з лука та арбалета, снайпінг, плавання, човнова справа, рибальство, альпінізм і туристичні навики, походи, показ фільмів, ватра, патріотичні пісні, творчі майстерні (ковальство, гончарство, писанкарство, лялькарство), травознавство і медицина, кулінарія та похідні страви, лекції та історічні розповіді, зустрічі з відомими людьми.
   У таборі відсутні гаджети, діти не користуються мобільними телефонами, а для зв’язку дається лише одна година на день, також батьки мають номер телефону керівництва та лікаря для координації у будь який час. Це чудова можливість відпочити від інтернету, телефонів і компютерів. Дивовижна природа, з якою досягається душевна гармонія, сприятливо впливає на нервову систему, і додому діти повертаються справді відпочилими і готовими до подальшого навчання.
Контакти: +38 067  257  33  80 ,  tabir(@)moyakrayina.com ,  www.moyakrayina.com